חבילת אנדרואיד מונגש משרד הבטחון – מכשיר, ציוד נלווה, עברית והדרכה אישית

חבילת הכל כלול – אנדרואיד נגיש בעברית, אביזרים והדרכה אישית – לזכאי משרד הבטחון

משתמשים עיוורים וכבדי ראיה, זכאי משרד הביטחון ההמהססים לגבי כניסה לעולם האנדרואיד , מוגשת לכם הצעת מחיר משתלם לחבילה המושלמת.

מה תקבלו?

  • מכשיר גלאקסי 5 מבית סאמסונג, או מכשיר LG3,לבחירתכם, עם זכרון מורחב- המכשירים מהנפוצים בשוק, עטורי פרסים. המכשירים עמידים במים, בעלי מסך גדול במיוחד, סוללה חזקה ואחריות היבואן הרשמי לשנתיים.
  • מנוע הדיבור כרמית לאנדרואיד.
  • חבילת נגישות – אפליקציות נגישות ייחודיות שפותחו על ידנו וכן התקנה של אפליקציות נגישות שימושיות נוספות. לפרטים נוספים, לחצו כאן.
  • הדרכה אישית – החבילה כוללת שלוש שעות הדרכה מקצועית אחד על אחד. כל אחד צריך עזרה בכניסה לעולם האנדרואיד הנגיש . באתר זה אני מנסה להביא לכם מידע רב ככל האפשר, חלקו מוקלט וחלקו כתוב. אתם מוזמנים לעשות בחומר ההדרכה שימוש, ועם זאת להדרכה אישית אין תחליף. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את חבילת הכל כלול הדרך שלכם לעולם האנדרואיד הנגיש בעברית צפויה להיות הקצרה ביותר האפשרית.
  • אביזרים נלווים – נצייד אתכם בציוד הנלווה האיכותי ביותר מאוזניות ועד מקלדת אל חוטית, מתגי אנ.אפ.סי ועד נרתיק למכשיר.

מחיר:  חבילת הכל כלול – מכשיר סמארטפון מבית סאמסונג או LG עם זיכרון מורחב באחריות היבואן, מנוע הדיבור בעברית כרמית, חבילת נגישות, הדרכה אישית מקצועית בת שלוש שעות, מגוון אביזרים איכותיים נלווים המסייעים לנגישות והתקנות עולה 5,000 ש”ח . המחיר כולל מע”מ.

לשאלות ופרטים נוספים ולרכישה אנא פנו אליי:

שמואל נעמן, מס’ הטלפון 0548-121013 או באי מייל לכתובת: philosoft.ltd@gmail.com