הדרך לפתוח את מסך הנעילה בלוליפופ אנדרואיד 5.0

אחד החידושים שבמערכת ההפעלה לוליפופ הוא מסך הנעילה.
אחד הדברים הראשונים אליהם תשימו לב בבואכם לפתוח את מסך הנעילה הוא שתנועה משמאל לימין לא פותחת עוד את מסך הנעילה.
אם כן, איך נפתח את נעילת המסך?
הדרך הפשוטה ביותר היא לבצע תנועה של שתי אצבעות כלפי מעלה. תנועה זו מקבילה לתנועת ההסטה משמאל לימין, או לטכניקה שאליה רגילים משתמשי סמסונג זה מכבר.
פתיחה בלחיצה: דרך נוספת לפתוח את מסך הנעילה, היא לחיצה כפולה על לחצן ביטול הנעילה, הנמצא בתחתית המסך במרכז, במקום בו בדרך כלל מצוי כפתור דף הבית. בעזרת כפתור זה תוכלו לפתוח את המסך ללא תנועת הסטה כלשהי.
פתיחת הטלפון ישירות ממסך הנעילה: כדי לפתוח את הטלפון ישירות ממסך הבית, תוכלו לבצע תנועה של שתי אצבעות משמאל לימין במסך הנעילה. בדרך זו תגיעו בצורה מהירה לטלפון, מבלי לחפש אותו במסך הבית. לחלופין, תוכלו ללחוץ על לחצן הטלפון, במסך הנעילה, המצוי בפינה הימנית למטה.
כדי לפתוח את המצלמה מתוך מסך הנעילה, תוכלו ללחוץ לחיצה כפולה על לחצן המצלמה, המצוי בפינה השמאלית למטה, משמאל ללחצן פתיחת הנעילה.
טכניקות אלו בשילוב ההתראות שהועברו למסך הנעילה מאפשרות לנו להגיע מהר יותר לשימוש יעיל בטלפון. אם תרצו לבטל את מסך הנעילה, תוכלו מעתה להיכנס להגדרות-> אבטחה-> נעילת מסך-> שם תוכלו לבחור באפשרות “ללא” כדי לבטל את מסך הנעילה, או ב”החלקה” כדי להשתמש בו בצורה המתוארת לעיל.
טיפ: פתיחת הפנס; בפוסט הבא נדבר על לוח הבקרה ועל הפונקציונליות המצויה בו. אציין רק בקצרה כי אחד הרכיבים המשמשים כבדי ראיה, הלא הוא הפנס, הועבר למקום נגיש בטלפון ונכלל כרגע בתוך מערכת ההפעלה. כדי לפתוח את הפנס מכל מקום, בצעו תנועה של שלוש אצבעות מהחלק העליון של המסך כלפי מטה, חפשו את הפנס, ולחצו לחיצה כפולה. תודה לאיציק דדוש על הטיפ.

Posted in Uncategorized.
-->