אנדרואיד 5 – ההגדרות החדשות

בפוסט זה אנסה להסב את תשומת לבכם לכמה תוספות בהגדרות של מערכת ההפעלה לוליפופ;

  1. רמת בהירות מותאמת – תחת תצוגה תמצאו את האפשרות רמת בהירות מותאמת, ואם תסמנו אותה , וזוהי ברירת המחדל, המסך שלכם יהפוך בהיר יותר כשהוא מזהה שאתם נמצאים בסביבה חשוכה. אם אתם עיוורים שלא עושים שימוש במסך, הרי שעדיף לכם להוריד את הסימון ולהוריד עד כמה שאפשר את רמת הבהירות, כדי לחסוך בסוללה.
  2. מסך Cast – בעזרת תכונה זו הנמצאת גם היא בתצוגה, תוכלו לשדר את תוכן המסך אל מכשיר אנדרואיד אחר. הדבר יכול להיות שימושי גם כשרואים סרט באופן קבוצתי ובהקשר של עיוורים וכבדי ראיה – כשהמורה מעונין לראות מה התלמיד עושה. תכונה זו אינה מחליפה תוכנות כמו ה-Team Viewer המאפשרות שליטה או צפייה מרחוק, אלא רק ברשת המקומית
  3. משתמשים – אפשרות זו שנוספה לחלון ההגדרות מאפשרת להגדיר מספר משתמשים ולכל אחד מהם ליצור סט הגדרות משלו. כך תוכלו להשתמש עם ה-Talkback כשאתם עושים שימוש במכשיר וכשבן משפחה אחר לוקח את המכשיר ליד ונכנס עם שם המשתמש שלו, ה-Talkback יהיה כבוי.
  4. משתמש אורח – תכונה חדשה הינה המשתמשים האורחים אותם תוכלו להגדיר גם כן תחת הגדרות משתמשים. משתמש אורח מוגבל בפעילויות שהוא מורשה לעשות.
  5. הפרעות – תכונה זו הנמצאת תחת צלילים והתראות בחלון ההתראות, מאפשרת לכם לקבוע איזה אירועים רשאים להפריע לכם. כך למשל תוכלו להגדיר שבשעות מסוימות הטלפון לא יצלצל אבל כן תקבלו הודעות אס.אם.אס ובו זמנית תגדירו שטלפונים מבני המשפחה כן יישמעו.
  6. הודעות אפליקציה – תחת צלילים והתראות בחלון ההגדרות תוכלו לקבוע איזה מהאפליקציות תוכל להעלות התראות לתריס ההתראות. כמו כן תוכלו להגדיר את העדיפות של האפליקציה מבחינת מיקום ההודעות של האפליקציה ברשימת ההתראות.טיפ: אפליקצית “אנשים” שינתה את שמה ל”אנשי קשר”  באנדרואיד 5.
Posted in Uncategorized.
-->